Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (2024)

Table of Contents
Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik Asambleja Parlamentare e KiE i thotë “po” anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik Sali Berisha: Ditë historike, urime Kosovë! Votimi në Asamblenë e KiE, Bardhi: Mundësi e jashtëzakonshme për Kosovën, vlerësim për demokracinë Kosova në Këshillin e Europës/ Berisha: Kjo është një arritje historike, është realizimi i një ëndrre fisnike Berisha pas votimit në Asamblenë e KiE për Kosovën: Urime, ditë historike! Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: Edhe një tjetër moment historik për Kosovën Kosova një hap më pranë KiE, Berisha: Arritje historike, realizimi i ëndrrë... Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: Edhe një tjetër moment historik për Kosovën Kosova anëtarësohet në KiE, Bardhi: Moment historik për Kosovën dhe popullin e saj Kosova drejt KiE, Berisha: Ngjarje historike! Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: U shënua edhe një moment tjetër historik për Kosovën Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik Asambleja miratoi draft-rezolutën, ministri Hasani: Një tjetër moment histo... Kosova drejt KiE, politika shqiptare përshëndet vendimin e Asamblesë Parlamentare, Berisha: Ngjarje historike Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: U shënua edhe një moment tjetër historik për Kosovën Asambleja e KiE voton pro anëtarësimit të Kosovës, ministri Hasani: Një tjetër moment historik Kosova drejt anëtarësimit në Këshillin e Evropës/ Berisha: Është një arritje historike, realizimi i një ëndrre fisnike Prishtina drejt Këshillit të Evropës, ministri Hasani: Hap vendimtar për popullin e Kosovës Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: U shënua edhe një moment tjetër historik për Kosovën VIDEO-Kosova në Këshillin e Europës/ Berisha: Kjo është një arritje historike, është realizimi i një ëndrre fisnike Kosova një hap më pranë KiE, Berisha: Realizimi i ëndrrës fisnike të presidentit Rugova Kosova drejt anëtarësimit në KiE, reagon ministri i Jashtëm Hasani: Moment historik! Kosova një hap larg anëtarësimit në KiE, reagon Hasani: Moment historik, dëshmi e përkushtimit ndaj vlerave evropiane Kosova një hap larg anëtarësimit në KiE, reagon ministri i Jashtëm i Shqipërisë: Moment historik, dëshmi e përkushtimit ndaj vlerave evropiane Kosova drejt Këshillit të Evropës, ministri Hasani: Hap vendimtar drejt një bashkëpunimi më të madh dhe prosperiteti për popullin e Kosovës Votimi pro Kosovës në KiE, Berisha: Urime, ditë historike Berisha pas votimit në Asamblenë e KiE për Kosovën: Urime, ditë historike! Kosova një hap më pranë KiE, Berisha: Arritje historike, realizimi i ëndrrës fisnike të presidentit Rugova Asambleja e KiE voton pro anëtarësimit të Kosovës, ministri Hasani: Një tjetër moment historik Votimi pro Kosovës në Asamblenë e KiE, Bardhi: Vlerësim për demokracinë e brendshme dhe paqen rajonale Hasani: Edhe një tjetër moment historik për Kosovën Berisha e Bardhi reagojnë pas votimit në Asamblenë e KiE për Kosovën: Historike! Kosova në Këshillin e Europës/ Berisha: Kjo është një arritje historike, është realizimi i një ëndrre fisnike Asambleja Parlamentare e KiE i thotë po Kosovës/ Reagon ministri i jashtëm Igli Hasani Votimi për Kosovën në Asamblenë e KiE, Hasani: Hap vendimtar drejt stabilitetit Asambleja i hapi rrugë anëtarësimit të Kosovës në KiE, Hasani: Një tjetër moment historik! References
 • Lajme
 • Argëtim
 • Sport
 • Transmetime
 • Gola
 • Tabela
 • Facebook
 • Twitter
 • Google News
 • Youtube
 • Lajmet e fundit
 • Lajmet e mia
 • Burimi
 • Statistikat

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (1) Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (2) Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (3) Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (4)

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik

para 23 orë - Syri.net Kosova

Kryetari i Grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi e ka cilësuar si moment historik vendimin e Asamblesë Parlamentare të KiE, për t’i hapur rrugë anëtarësimit të Kosovës. 'Urime Kosovë!...

Syri.net KosovaTop Channel GazetaBlicSyriSyri.net Kosova TelegrafiZeriBalkanWebTelegrafiOra newsNOA

Asambleja Parlamentare e KiE i thotë “po” anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik

para 24 orë - Top Channel

Moment historik e ka cilësuar Gazment Bardhi vendimin e Asamblesë Parlamentare të KiE, për t’i hapur rrugë anëtarësimit të Kosovës. “Urime Kosovë! Moment historik për Kosovën dhe popullin e saj që Asambleja...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (18) Sali Berisha: Ditë historike, urime Kosovë!

para 22 orë - GazetaBlic

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas votimit për Kosovën në Asamblenë e Këshillit të Europës. Berisha ka përshëndetur vendimin e Asamblesë së KiE, që votoi pro anëtarësimit të Kosovës në këtë organizëm....

Votimi në Asamblenë e KiE, Bardhi: Mundësi e jashtëzakonshme për Kosovën, vlerësim për demokracinë

para 22 orë - Syri

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar pas votimit historik në Asamblenë e KiE-së ku me shumicë dërrmuese votash u miratua kërkesa për anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Europës....

Kosova në Këshillin e Europës/ Berisha: Kjo është një arritje historike, është realizimi i një ëndrre fisnike

para 24 orë - Syri.net Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar ka përshëndetur arritjen historike të Kosovës, anëtarësimin në Këshillin e Europës. Sipas kryedemokratit, kjo është...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (19) Berisha pas votimit në Asamblenë e KiE për Kosovën: Urime, ditë historike!

para 23 orë - Telegrafi

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka reaguar pas votimit për Kosovën në Asamblenë e Këshillit të Europës. Përmes një postimi në Facebook, Berisha ka përshëndetur vendimin e Asamblesë së KiE,...

Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: Edhe një tjetër moment historik për Kosovën

para 23 orë - Zeri

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, e ka uruar Kosovën për kalimin e hapit të parafundit për anëtarësim në Këshillin e Evropës. Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se sot u...

Kosova një hap më pranë KiE, Berisha: Arritje historike, realizimi i ëndrrë...

para 24 orë - BalkanWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës votoi me mbi dy të tretat e të pranishmëve për Kosovën anëtare të Këshillit të Europës. Berisha e cilësoi këtë...

Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: Edhe një tjetër moment historik për Kosovën

para 24 orë - Telegrafi

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, e ka uruar Kosovën për kalimin e hapit të parafundit për anëtarësim në Këshillin e Evropës. Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se sot u...

Kosova anëtarësohet në KiE, Bardhi: Moment historik për Kosovën dhe popullin e saj

para 23 orë - Ora news

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi përshëndeti sot vendimin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës (PACE) për anëtarësimin e Kosovës në KiE. Në një postim në rrjetet...

Kosova drejt KiE, Berisha: Ngjarje historike!

para 23 orë - NOA

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të Asamblesë Kombëtare, e cila votoi PRO që Kosova të avancojë edhe më tej drejt anëtarësimit në Këshillin e Europës. Berisha e ka quajtur moment historik...

Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: U shënua edhe një moment tjetër historik për Kosovën

para 23 orë - OraInfo

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, e ka uruar Kosovën për kalimin e hapit të parafundit për anëtarësim në Këshillin e Evropës. Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se sot u...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik

para 23 orë - Syri

Kryetari i Grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi e ka cilësuar si moment historik vendimin e Asamblesë Parlamentare të KiE, për t’i hapur rrugë anëtarësimit të Kosovës. 'Urime Kosovë!...

Asambleja miratoi draft-rezolutën, ministri Hasani: Një tjetër moment histo...

para një dite - BalkanWeb

Ministri i Jashtëm i Shqipërsië Igli Hasani ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës miratoi draft-rezoultën për anëtarësimin e saj. Hasani u shpreh se ky është një tjetër moment historik...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (20) Kosova drejt KiE, politika shqiptare përshëndet vendimin e Asamblesë Parlamentare, Berisha: Ngjarje historike

para 24 orë - Albeu

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas vendimit të Asamblesë Kombëtare, e cila votoi PRO që Kosova të avancojë edhe më tej drejt anëtarësimit në Këshillin e Europës. Berisha e ka quajtur moment historik...

Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: U shënua edhe një moment tjetër historik për Kosovën

para 24 orë - Bota Sot

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, e ka uruar Kosovën për kalimin e hapit të parafundit për anëtarësim në Këshillin e Evropës. Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se sot u...

Asambleja e KiE voton pro anëtarësimit të Kosovës, ministri Hasani: Një tjetër moment historik

para 24 orë - Albeu

Ministri i Jashtëm Igli Hasani ka reaguar pas rekomandimit të KiE-së për anëtarësimin e Kosovës. ‘Një tjetër moment historik për Kosovën. Rekomandimi i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës për...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (21) Kosova drejt anëtarësimit në Këshillin e Evropës/ Berisha: Është një arritje historike, realizimi i një ëndrre fisnike

para 24 orë - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur vendimin e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës, e cila me shumicë votash votoi pro anëtarësimit të Kosovës në KiE. Berisha tha se kjo është një...

Prishtina drejt Këshillit të Evropës, ministri Hasani: Hap vendimtar për popullin e Kosovës

para 24 orë - Vizion Plus

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani ka reaguar lidhur me dritën jeshile që Kosova mori sot për anëtarësimin e saj drejt Këshillit të Evropës. Përmes një postimi në platformën X, ministri...

Votimi pro në Asamblenë Parlamentare të KiE-së, Hasani: U shënua edhe një moment tjetër historik për Kosovën

para 24 orë - GazetaBlic

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, e ka uruar Kosovën për kalimin e hapit të parafundit për anëtarësim në Këshillin e Evropës. Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se sot u...

VIDEO-Kosova në Këshillin e Europës/ Berisha: Kjo është një arritje historike, është realizimi i një ëndrre fisnike

para 24 orë - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar ka përshëndetur arritjen historike të Kosovës, anëtarësimin në Këshillin e Europës. Sipas kryedemokratit, kjo është...

Kosova një hap më pranë KiE, Berisha: Realizimi i ëndrrës fisnike të presidentit Rugova

para 24 orë - Opinion

Ish-kryeministri Sali Berisha, gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, ka përshëndetur anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Europës. Sipas Berishës ky moment është një ngjarje historike për Kosovën...

Kosova drejt anëtarësimit në KiE, reagon ministri i Jashtëm Hasani: Moment historik!

para 24 orë - Opinion

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës miratoi draft-rezoultën për anëtarësimin e Kosovës. Me anë të një postimi në rrjetet sociale,...

Kosova një hap larg anëtarësimit në KiE, reagon Hasani: Moment historik, dëshmi e përkushtimit ndaj vlerave evropiane

para një dite - Ora news

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani thotë se miratimi i Asamblesë Parlamentare për të pranuar Kosovën në KiE është një moment historik. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Hasani shkruan...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (22) Kosova një hap larg anëtarësimit në KiE, reagon ministri i Jashtëm i Shqipërisë: Moment historik, dëshmi e përkushtimit ndaj vlerave evropiane

para një dite - Panorama

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani thotë se miratimi i Asamblesë Parlamentare për të pranuar Kosovën në KiE është një moment historik. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Hasani shkruan...

Kosova drejt Këshillit të Evropës, ministri Hasani: Hap vendimtar drejt një bashkëpunimi më të madh dhe prosperiteti për popullin e Kosovës

para një dite - Vizion Plus

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani ka reaguar lidhur me dritën jeshile që Kosova mori sot për anëtarësimin e saj drejt Këshillit të Evropës. Përmes një postimi në platformën X, ministri...

Votimi pro Kosovës në KiE, Berisha: Urime, ditë historike

para 23 orë - Lajmi.net

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka reaguar pas votimit për Kosovën në Asamblenë e Këshillit të Europës. Përmes një postimi në Facebook, Berisha ka përshëndetur vendimin e Asamblesë së KiE,...

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (23) Berisha pas votimit në Asamblenë e KiE për Kosovën: Urime, ditë historike!

para 23 orë - Infokusi

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka reaguar pas votimit për Kosovën në Asamblenë e Këshillit të Europës. Përmes një postimi në Facebook, Berisha ka përshëndetur vendimin e Asamblesë së KiE,...

Kosova një hap më pranë KiE, Berisha: Arritje historike, realizimi i ëndrrës fisnike të presidentit Rugova

para 23 orë - Flaka

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës votoi me mbi dy të tretat e të pranishmëve për Kosovën anëtare të Këshillit të Europës. Berisha e cilësoi këtë...

Asambleja e KiE voton pro anëtarësimit të Kosovës, ministri Hasani: Një tjetër moment historik

para 24 orë - Java News

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani thotë se miratimi i Asamblesë Parlamentare për të pranuar Kosovën në KiE është një moment historik. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Hasani shkruan...

Votimi pro Kosovës në Asamblenë e KiE, Bardhi: Vlerësim për demokracinë e brendshme dhe paqen rajonale

para 22 orë - Dosja.al

TIRANË - Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi ka shprehur urimet e tij për Kosovën në votimin e Asamblesë Parlamentare pro anëtarësimit të saj në Këshillin e Europës. Bardhi shkruan se kjo...

Hasani: Edhe një tjetër moment historik për Kosovën

para 22 orë - Gazeta10

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, e ka uruar Kosovën për kalimin e hapit të parafundit për anëtarësim në Këshillin e Evropës. Me anë të një postimi në platformën X, ai ka theksuar se sot u...

Berisha e Bardhi reagojnë pas votimit në Asamblenë e KiE për Kosovën: Historike!

para 23 orë - Euronews

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi, kanë reaguar pas votimit për Kosovën në Asamblenë e Këshillit të Europës. Përmes reagimeve të tyre në rrjetet sociale,...

Kosova në Këshillin e Europës/ Berisha: Kjo është një arritje historike, është realizimi i një ëndrre fisnike

para 24 orë - Dosja.al

TIRANË- Asambleja Parlamentare ka votuar PRO që Kosova të avancojë edhe më tej drejt anëtarësimit në Këshillin e Evropës. Në lidhje më këtë hap të rendësishëm ka reaguar kreu i PD-së, Sali Berisha. Berisha...

Asambleja Parlamentare e KiE i thotë po Kosovës/ Reagon ministri i jashtëm Igli Hasani

para 24 orë - FaxWeb

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Igli Hasani ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës miratoi draft-rezoultën për anëtarësimin e saj. Postimi i tij i plotë: Një tjetër moment historik...

Votimi për Kosovën në Asamblenë e KiE, Hasani: Hap vendimtar drejt stabilitetit

para 24 orë - Euronews

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, ka përshëndetur votimin në Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës, për anëtarësimin e Kosovës në KiE. Përmes një postimi në rrjetin social “X” Hasani...

Asambleja i hapi rrugë anëtarësimit të Kosovës në KiE, Hasani: Një tjetër moment historik!

para një dite - Dosja.al

POSTIMI I PLOTË: Një tjetër moment historik për Kosovën ✅???? Rekomandimi i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës për anëtarësimin e Kosovës është një njohje e progresit dhe potencialit të saj....

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (24)

KLIK

Asambleja e KiE votoi pro anëtarësimit të Kosovës, Bardhi: Moment historik (2024)

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Jamar Nader

Last Updated:

Views: 6329

Rating: 4.4 / 5 (55 voted)

Reviews: 86% of readers found this page helpful

Author information

Name: Jamar Nader

Birthday: 1995-02-28

Address: Apt. 536 6162 Reichel Greens, Port Zackaryside, CT 22682-9804

Phone: +9958384818317

Job: IT Representative

Hobby: Scrapbooking, Hiking, Hunting, Kite flying, Blacksmithing, Video gaming, Foraging

Introduction: My name is Jamar Nader, I am a fine, shiny, colorful, bright, nice, perfect, curious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.